English

Hizmetlerimiz

YURTİÇİ TURLAR

 

Koral Turizm, Marmaris, Fethiye, Muğla çıkışlı yurtiçi kültür turlarını kendi araç filoları, kaptanları ve rehberleri ile düzenlemektedir. Her sene düzenli olarak çıkan başlıca kültür turları şunlardır:

 

Kapadokya Turları

Termal Turlar (Afyon-Denizli)

Çanakkale Turları

Karadeniz Turları

Kar Tatilleri (Isparta – Uludağ)

Eskişehir  Ankara turları

 

Bu turların yanında yılbaşı, sevgililer günü v.s. gibi özel günlerde ve sömestr dönemi, bayram tatilleri gibi dönemlerde alternatif turlar sunulmaktadır.

 

YURTDIŞI TURLAR

 

Koral Turizm 2016 yılı itibariyle İstanbul ve İzmir çıkışlı yurt dışı turların satışına başlamıştır. Partner acente vasıtası ile düzenlenen bu turlarda müşterilerine geniş bir seçenek yelpazesi sunabilmektedir. Orta Avrupa, İtalya, İspanya, Balkan Turları gibi Avrupanın klasik turlarının yanında Uzakdoğu, Afrika, Amerika dahil bir çok destinasyon istemeniz halinde seçenek olarak sunulabilmektedir. Bunların yanında gemi turları , nehir turları farklı bir tatil planlayan müşterilerimiz için bir seçenektir.

 

GÜNÜBİRLİK TURLAR

 

Koral Turizm, yoğun yaz sezonu boyunca her gün, kış dönemi de her hafta sonu günübirlik turlar düzenlemektedir. Başlıca günübirlik turlar şunlardır:

 

Dalyan Turu

Muğla Akyaka Turu

Datça Turu

Bozburun köy Turu

Efes Turu

Pamukkale Turu

Şirince-İkea Turu

İzmir Doğal Yaşam Parkı Turu

Birgi- Ödemiş- Gölcük Turu

Fethiye Turu

 

KİŞİYE ÖZEL TURLAR

 

Koral Turizm, müşterilerinin talebi doğrultusunda istenilen bölge ve yerlere turlar düzenleyebilmektedir. Türkiyenin birçok yerinde çalıştığı oteller bulunan Koral Turizm, belli bir programı olan grupları rehber eşliğinde , istenilen yerlere götürebilmektedir.

 

ARAÇ KİRALAMA

 

Koral Turizm, 75 araçlık filosu ile her bütçeye göre seçenekleri olan araçlarla haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Misafirlerimiz  internet sitemizin araç kiralama menüsüne tıkladığında sadece araç kiralama için özel olarak tasarlanmışweb sitemize yönlendirilmekte ve arzu ettikleri araçları kiralayabilmektedir.

 

http://www.koralrentacar.com/

 

HAVAALANI TRANSFERLERİ

 

Koral Turizm yoğunluk Dalaman Havaalanı olmak üzere Bodrum , İzmir , İstanbul havaalanlarına özel ve toplu transfer yapmaktadır. Transferler son model araçlarla yapılmakta olup, kişi sayısına bağlı olarak büyük otobüs dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Araçlarda wi-fi hizmeti bulunmakta olup, şoförlerin hepsi de işini profesyonel olarak yapan deneyimli personelden oluşmaktadır..  Misafirlerimiz  internet sitemizin transfer menüsüne tıkladığında sadece transferler için özel olarak tasarlanmış web sitemize yönlendirilmekte ve arzu ettikleri transferi ayarlayabilmektedir.

 

http://www.transfersturkey.com/

 

OTELLER

 

Koral Turizm, hem kendi bünyesinde bulunan hem de çalışmakta olduğu otellerle misafirlerine çok geniş bir tatil yelpazesi sunmaktadır.

 

REHBERLİK HİZMETİ

 

Koral Turizm bünyesinde çalıştırdığı profesyonel ve deneyimli rehberler ile düzenlediği bütün organizasyonlarda müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 

INCOMING HİZMETİ

 

Koral Turizm İngiltereden Travel Republic  başta olmak üzere farklı ülkelerden partner acenteleri vasıtası ile turist getirmektedir. Anlaşmalı çalıştığımız ve operasyonlarını yaptığımız tur operatörleri şunlardır:

Jewel in the Crown Holidays / İngiltere

Travel Republic / İngiltere

Classic Collection Holidays / İngiltere

Friendship Travel / İngiltere

Sonar Reizen / Hollanda

Rezervare.ro / Romanya

Anadol Travel Company / Türkiye

Parasol Travel / Türkiye

Moris Tourism / Türkiye

 

UÇAK BİLETİ

 

Koral Turizm 2016 yılı itibari ile yurtiçi uçak bileti satışlarına başlamıştır.